MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 9895542
nr 989 5542
Stol
JOC, Karl Erik Ekselius
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:44:09
150 kr
350 kr