MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 9895542

nr 989 5542

Stol

JOC, Karl Erik Ekselius

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 20:44:09

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.